Články

Verona – Lazio Řím: opět tradiční přestřelka
article image

30.10.201

Tohle už nemůže být náhoda! Kdykoli se tyto dva italské týmy potkají, fanoušci si užívají gólové hody. Letos si zatím oba vychutnávají pohodovou sezonu, tak proč by to mělo být jiné? Sázka na větší počet branek je prostě tutovka.

Více než dekádu se nepotkávaly, Verona v Serii A chyběla, což byla určitě škoda. Protože když se střetla s římským klubem, bývala to vždy pěkná divočina – 5:3, 3:1 a 5:4, to byly poslední tři výsledky, než v roce 2002 sestoupila. Až předloni se kluby potkaly v Italském poháru a Lazio vyhrálo 3:2. Loni Veronští konečně slavili velký návrat mezi italskou fotbalovou smetánku a byla to hned pěkná show – doma Lazio smetli 4:1, v římské odvetě uhráli plichtu 3:3. A fanoušci obou táborů se nemohou dočkat, co uvidí tentokrát. Římané se po bídném startu do sezóny, kdy prohráli tři z prvních čtyř utkání, rozjeli a teď mají šňůru čtyř výher v řadě při skóre 11:3. Veronští naopak po dobrém rozjezdu poněkud vadnou, na druhou stranu poslední porážky 0:2, 1:3 a 2:6 si připsali s giganty AS Řím, AC Milán a Neapolí. S Laziem by opět mohli bodovat, hlavně je ale předpoklad atraktivního a gólově bohatého mače.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Verona - Lazio Řím 3,5 + 2.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip