Články

Verona – Fiorentina: Fialky napraví zaváhání
article image

27.10.2015

Borci Fiorentiny nezvládli nedělní bitvu s AS Řím a po porážce 1:2 klesli z prvního na třetí příčku Serie A. Napravit zaváhání mohou na hřišti Verony, která upadla do hluboké krize, z níž nezná cestu ven. A mizérii neprolomí.

Nedokázali udržet vysoké tempo, které od počátku sezony nasadili. Fotbalisté Fiorentiny po rozsáhlé letní obměně kádru a pod vedením nového trenéra od prvních zápasů překvapovali skvělými výkony, které je postupně vynesly až na čelo Serie A. V úvodních šesti kolech pětkrát zvítězili a oslňovali ofenzivní hrou, vždyť třeba na hřišti milínského Interu vyhráli 4:1! Utkání s protivníky z čela tabulky je ale vrátily zpět na zem – nejprve Fiorentina nestačila na Neapol (1:2) a stejným poměrem v neděli padla s AS Řím, který ji vystřídal na čele tabulky. Ve Veroně se pokusí vrátit na vítěznou vlnu a mohlo by se jí to podařit! Přeci jen disponuje kvalitnějším kádrem, jenž úspěšným vstupem do sezony nabral sebedůvěru. Naopak Verona se trápí a s pouhými pěti body je v tabulce předposlední, jako jediný tým italské ligy ještě nevyhrála. Může za to nedůsledná obrana a mizerná ofenzíva, vždyť nejlepší střelec loňského ročníku italské ligy Luca Toni se dosud trefil jen jednou… Doma bude Verona kousat (bilance 0-3-1, skóre 5:6), favoritovi ale nakonec podlehne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Verona - Fiorentina 2 1.74
Počet gólů - Verona - Fiorentina 2,5 - 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip