Verona – FC Turín: první půle bude vyrovnaná

16.2.2014

Domácí si v Serii A rozhodně nepočínají jako vyplašený nováček a dokonce útočí na evropské poháry! Borci z Turína ale také nehrají špatně a v případě vítězství by se na Veronu dotáhli. Duel to bude vyrovnaný, poločas skončí plichtou.

Evropské poháry mají na dohled, proto si v zimní přestávce ještě pořádně vyzbrojili kádr – z Liberce získali „Ramba“ čili útočníka Michaela Rabušice, v AS Řím pak ulovili brazilského ofenzivního záložníka Marquinha. O tom, že jejich velmi dobré výsledky v právě probíhajícím ročníku italské ligy nejsou dílem náhody, přesvědčili borci Verony v posledním utkání s lídrem z Juventusu, kterého obrali o body za remízu 2:2, ačkoliv v poločase odcházeli do kabin s dvoubrankovým mankem. Po přestávce ale díky gólům Juanita a hvězdného kanonýra Toniho, jenž už má v této sezoně na kontě 11 přesných zásahů, dokázali vybojovat cenný bod. Na pátý Inter, který drží poslední postupovou pozici do Evropské ligy, ztrácí tři body, výhra by je tak vrátila do kontaktu s poháry. Hostující borci nezvládli poslední duel s Bolognou, které doma podlehli 1:2. V předešlých čtyřech zápasech ale ani jednou neprohráli a inkasovali pouze jeden gól při remíze s AC Milán (1:1). Na Veronu ztrácí jen tři body a budou hodně kousat, v prvním poločase se asi nerozhodne.