Články

Verdasco - Zverev A.: bitva generací pro veterána
article image

21.9.201

Talentovaný Němec Alexander Zverev narazí v Métách na zkušeného Španěla Verdasca. Někdejší sedmý hráč světa Verdasco je i ve svých 31 letech stále nebezpečný a tvrdý povrch jeho hře svědčí. S mladým protivníkem si poradí!

Velký talent s potenciálem hráče Top Ten. Tak se v tenisových kruzích mluví o někdejší juniorské světové jedničce Alexandru Zverevovi. Stále osmnáctiletý rodák z německého Hamburku je aktuálně nejmladším tenistou první stovky světového žebříčku (79. místo) a letos už na různých turnajích získal skalpy Grotha, Kukushkina, Bellucciho, Juana Monaca, Kevina Andersona či Dolgopolova! Zazářil především v červenci a srpnu, kdy se na antuce v Bastadu probil až do semifinále a na betonu ve Washingtonu dokráčel do čtvrtfinále. Výtečně servírující mladík se silným forhendem hraje agresivně od základní čáry, ale rezervy má v přechodu na síť a celkově ve fyzické vyspělosti, což však postupem času vylepší! Verdasco se žebříčkem ATP propadl na začátek první světové padesátky, stále však dokáže zazářit a porazit silné soupeře. Horkokrevný Španěl také skvěle servíruje a na rozdíl od většiny svých krajanů na tvrdém povrchu hraje rád. Jeho bohaté zkušenosti budou rozdílovým faktorem, Verdasco zvítězí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Verdasco F. - Zverev A. 1 1.69

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip