Články

Verdasco – Zeballos: odveta pro Španěla
article image

18.7.2016

Argentinec Zeballos letos sbírá úspěchy především na challengerech, na okruhu ATP toho moc neodehrál a naposledy v Bastadu vypadl hned v prvním kole. To Verdasco se na stejném turnaji prokousal až do finále…

Někdejší člen Top Ten Španěl Fernando Verdasco už má nejlepší léta za sebou, stále se ale pohybuje v širší světové špičce, aktuálně mu patří 47. místo žebříčku ATP. Ačkoliv mu spíše sedí tvrdší povrchy, letos válí především na antuce – v dubnu opanoval turnaj v Bukurešti, na French Open došel do 3. kola, v němž potrápil světovou pětku Nishikoriho, a v tomto měsíci se prokousal až do finále podniku v Bastadu. Na antukový turnaj v Gstaadu tak přijede pořádně rozehraný a s vysokou sebedůvěrou! Zeballos letos hraje spíše challengery, s Verdascem má negativní bilanci 1:2, ovšem své jediné vítězství nad Španělem vybojoval letos na tvrdém povrchu v Miami (1:6, 6:4, 7:6). Podruhé v řadě ale rodáka z Madridu neporazí, Verdasco projde dál!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Verdasco F. - Zeballos H. 2:0 1.88

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip