Články

Verdasco – Muller: velká bitva veteránů
article image

22.3.2016

Zkušený Španěl Fernando Verdasco předvádí v posledních letech hodně nevyrovnané výkony – dokáže vybouchnout s kvalifikantem, ale také umí porazit borce z Top Ten. Lucemburčan Müller je na tom podobně, bude to urputná bitva!

Počtvrté na sebe na okruhu ATP narazí vrstevníci Verdasco s Müllerem. Žebříčkové postavení favorizuje vytáhlého Lucemburčana s dělovým servisem, tvrdý povrch na podniku Masters v Miami je pro jeho hru založenou na tvrdém podání a silném forehandu jako dělaný. Rozjezd do sezony navíc neměl špatný, když se na podnicích v Sydney a Sofii dokázal prokousat až do semifinále. Od druhé poloviny února ale už tolik nezáří a na čtyřech turnajích nevyhrál ani jednou dva duely v řadě. Zatímco Müller se mezi světovou elitu prokousal až v pozdějším věku, někdejší člen Top Ten Verdasco je pomalu na ústupu a propadá se žebříčkem ATP. Když však nastoupí do zápasu pořádně motivován, stále umí předvést skvělý tenis, což dokázal na lednovém Australian Open, kde získal skalp krajana Rafaela Nadala. Müllera ve třech duelech dvakrát porazil a vždy to byly velké bitvy, v nichž nebyla nouze o tiebreaky. Oba šikovní leváci si nic nedarují ani v Miami, bude to vyrovnaný mač!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet setů - Verdasco F. - Muller G. 3 2.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip