Články

Verdasco F. – Dimitrov G.: zaskočí antukář vycházející hvězdu?
article image

12.4.2015

Měl být novým Federerem, zatím bulharský tenista Grigor Dimitrov prognózy splňuje jen částečně. Na úvod prvního velkého antukového testu sezóny v Monte Carlu jej čeká španělský bojovník Fernando Verdasco. A má to být velká bitva!

Verdasco

+ miluje antuku, nezdolný bojovník

- nemá ideální formu

Dimitrov

+ je v pohodě, sebevědomý

- netrpělivý, náladový

 

Po amerických megaturnajích v Indian Wells a Miami si dali pauzu a teď vstupují do druhé části sezóny – na evropskou antuku. Tradičním vrcholem pak samozřejmě bude na přelomu května a června grandslamové French Open. A už tento týden naznačí, s kým se musí počítat.

A hodně zajímavé bude pozorovat, zda i na pomalém povrchu potvrdí svoji cestu vzhůru Bulhar Dimitrov. Aktuálně 11. hráč světa má obrovský potenciál a očekává se, že právě v této sezóně jej naplno prodá. Přestože antuka jeho hře zase tak nesedí a není stavěna na jeho občasnou zbrklost, v Monte Carlu má při dvou účastech bilanci 5:2, když ho zastavili jen fenomenální antukáři Nadal, resp. Ferrer. Na úvod letošního ročníku jej čeká jejich krajan Verdasco, aktuálně 30. hráč světa. Ten byl sice léta považován za elitního antukáře, jenže monacké knížectví mu paradoxně dvakrát nevoní. Pravda, v roce 2010 tam přešel i přes Djokoviče až do finále, jenže v něm uhrál pouhý jeden game na Nadala. Od té doby tam vyhrál jen dva zápasy, celkově má na turnaji mizernou bilanci 8 výher – 9 porážek.

S Bulharem to zatím mají nerozhodně 1:1, utkání na antuce patřilo předloni po obrovské bitvě Verdascovi. I tentokrát by to mohl být tříseťák. Splatí Dimitrov Španělovi dluh?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Verdasco F. - Dimitrov G. 1:2 3.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip