Články

Verdasco – Dodig: bitvu ovládne Chorvat
article image

15.10.2013

Na konci srpna se potkali v prvním kole US Open a po pětisetové bitvě se z vydřeného triumfu radoval Dodig. Nyní si to oba borci rozdají ve švédském Stockholmu a znovu předvedou velkou bitvu! A Chorvat bude znovu úspěšnější.

Brzy třicetiletý Španěl v posledních letech prožívá ústup ze slávy, přesto se s raketou stále umí pořádně ohánět a občas předvede, proč byl v roce 2009 světovou sedmičkou. Blýskl se především na londýnském Wimbledonu, kde postoupil až do čtvrtfinále, ve kterém v pěti setech podlehl pozdějšímu vítězi Andy Murraymu. V současnosti ale tolik nezáří. Od US Open, kde padl v pěti setech právě s Dodigem, neprošel na turnajích v Petrohradu, Pekingu i Šanghaji dále než do druhého kola. Chorvat Dodig na konci září prošel v Tokiu až do semifinále, ve kterém ale nestačil na ranaře Raonice, následně v Šanghaji padl už v prvním utkání s Melzerem (6:4, 3:6, 4:6). S Verdascem se dosud na okruhu ATP utkal dvakrát a pokaždé spolu odehráli maximální počet setů, bilanci mají vyrovnanou 1:1. Lepší aktuální forma hovoří pro Dodiga, ovšem Španěl nedá svou kůži lacino. Čeká se další třísetová bitva.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Verdasco F. - Dodig I. 1:2 3.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip