Články

Verdasco – Delbonis: Španěl z kola ven
article image

11.4.2016

Zkušený španělský tenista Fernando Verdasco už má ty nejlepší roky za sebou, občas ale předvede záblesky kvality a získá skalp silného protivníka. Argentinec Delbonis je naopak v rozletu, v Monte Carlu bude mít navrch!

Pětadvacetiletý Delbonis prožil v roce 2013 průlomový ročník a od té doby patří do širší světové špičky. To potvrzuje také v letošní sezoně – v březnu zaujal tažením do osmifinále podniku v Indian Wells, do něhož se probojoval přes Portugalce Sousu či světovou dvojku Andy Murrayho, do turnaje v Monte Carlu nyní nastoupí jako čerstvý vítěz antukového turnaje v Marrákeši. Na Verdasca si tak bude věřit, v dosud jediném vzájemném zápase jej před třemi lety porazil v Hamburku. Od té doby udělal velký výkonnostní pokrok, naopak Španěl už nezáří tolik, jako ve svých nejlepších letech, kdy byl stabilním členem Top Ten. Verdasco letos dokázal zdolat Nadala, Chardyho či Müllera, také ale nestačil na Oliva (158. místo žebříčku ATP) či Zeballose (112. hráč světa). Očekávám velkou bitvu, navrch ale bude mít Argentinec!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Verdasco F. - Delbonis F. 2 1.68
Počet setů - Verdasco F. - Delbonis F. 3 2.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip