Články

Ventspils – Malmö: taktická odveta bez gólů
article image

23.7.201

Jejich první souboj přinesl nudnou podívanou s minimem šancí a bez jediného gólu. Co předvedou potencionální soupeři Sparty v odvetě 2. předkola fotbalové Ligy mistrů? Znovu opatrné taktické šachy s minimem gólů.

Zatím je to zcela otevřené, protože vysoce favorizovaní Švédové se v úvodním domácím duelu nedokázali navzdory střelecké převaze 16:4 prokousat přes lotyšskou obranu a bezgólová plichta jim vzala úsměv z tváře. Nakonec s ní museli být i spokojeni, protože hostující Abdultaofik napálil v tutovce míč do tyče! I tak mají borci Ventspilsu velkou šanci prokousat se do další fáze milionářské soutěže. V lotyšské lize se perou o čelo se Skontem Riga, ve dvou posledních zápasech nastříleli 9 gólů. V pohárové odvetě by jistě byli rádi za jedinou trefu a čisté konto, což by jim stačilo na postup. Dokážou to? Na druhou stranu Malmö, které ve Švédsku jasně dominuje, by bylo pro Spartu atraktivnějším soupeřem i z toho důvodu, že se před 18 lety potkalo v tehdejším Poháru UEFA se Slavií, s níž po dvou prohrách vypadlo. Švédové by se jistě rádi přijeli do Prahy pomstít, jenže dají jim k tomu Lotyši vůbec šanci? Jisté je, že se bude hrát oboustranně hodně opatrný fotbal a o postupujícím nejspíš rozhodne jediná chyba. Gólovou smršť určitě nečekejte!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Ventspils - Malmö 2,5 - 1.73

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip