Články

Vandeweghe – Šafářová: pomsta české krásky!
article image

19.8.201

Poprvé se střetly letos na Wimbledonu, po velké bitvě nakonec do čtvrtfinále londýnského turnaje postoupila mladá Američanka. V Cincinnati ji může česká tenistka Lucie Šafářová vyřazení oplatit a odvetný duel zvládne!

Rodačka z New Yorku letos prožívá průlomový ročník, vždyť jej začínala jako 110. hráčka světa a postupně se probojovala až do první čtyřicítky žebříku WTA. Zazářila především během krátké travnaté části sezony, když v Hertogenboschi došla až do čtvrtfinále a mezi osmičku nejlepších se probojovala také na Wimbledonu, kde si poradila také právě s Lucií Šafářovou, kterou po boji přetlačila 7:6, 7:6. Konkurenci drtila agresivní a riskantní hrou založenou na dělovém servisu, kterým si v těžkých chvílích dokázala pomoci. Od úspěšného londýnského vystoupení ale Vandeweghe nezáří, na podnicích ve Washingtonu a Torontu vypadla vždy v prvním kole. Mizérii prolomila až v Cincinnati, kde na úvod zdolala Kazašku Putintsevovou (6:3, 6:2), odvetu s Šafářovou ale nezvládne. Zkušená Češka patří do světové špičky, odvetu s Američankou ovládne!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Vandeweghe C. - Šafářová L. 2 1.47

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip