Vandeweghe - Šafářová: Američanka bude kousat!

article image

6.7.201 Obhájkyně titulu Petra Kvitová už je z kola venku, českou štafetu v ženské dvouhře na Wimbledonu nyní nese osamocená Lucie Šafářová. Loňská semifinalistka se o čtvrtfinále střetne s mladou Američankou, potvrdí roli favoritky?

Šafářovou čeká další sokyně, která sice není žebříčkově příliš vysoko, ale o to je nepříjemnější. Ostatně Američanka to naznačovala už před Wimbledonem, na trávě šla dvakrát do čtvrtfinále a nyní ještě neztratila ani set. Její agresivní styl jí v tom pomáhá, dobrý servis a rychlé údery jsou nebezpečné pro všechny soupeřky. Na vlastní kůži to už na letošním londýnském turnaji poznala Karolína Plíšková, kterou ranařka ze zámoří v druhém kole zdolala 7:6, 6:4. Následně roznesla nebezpečnou Australanku Stosurovou 6:2, 6:0 a poprvé v kariéře si zahraje o postup do grandslamového čtvrtfinále. Do cesty se jí však postaví zkušená soupeřka, která loni ve Wimbledonu dokráčela do semifinále a v minulém měsíci se prokousala až do finále French Open. Na dvorcích All England Clubu už dvakrát ztratila první set, a přesto dokázala zápasy otočit a vybojovat postup, má vysokou sebedůvěru a zúročuje poctivě nabyté zkušenosti. po boji Američanku pošle domů.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Vandeweghe C. - Šafářová L. 1:2 3.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip