Články

Vancouver – Philadelphia: Kosatky si smlsnou na Letcích
article image

1.11.2015

Hokejisté Philadelphie neprožívají zrovna ideální začátek sezony a především v útoku jim to nejde tak, jak si asi před jejím startem představovali. Do Vancouveru míří po třech porážkách v řadě a ani na Kosatky si nepřijdou.

Loni se jim útok na play off nezdařil, ani letos to zatím nevypadá, že udělají velkou díru do světa. Hokejisté Philadelphie pokračují v nepřesvědčivých výkonech z minulé sezony. Zatímco v loňském ročníku je srážela mizerná obrana, letos je jejich největším problémem nedostatečně produktivní ofenzíva. Především první formace zůstává výrazně za očekáváním – český křídelník Jakub Voráček (0+3) ještě neskóroval a v šancích působí zbrklým dojmem, ani kapitán Claude Giroux (3+2) nesbírá body očekávaným tempem. V celé Východní konferenci jen Buffalo vstřelilo méně gólů než Flyers! Do Vancouveru cestují Letci po třech porážkách a s velkou nutností konečně zabrat, jenže Kosatky je v obou vzájemných duelech v loňské sezoně vyškolily (4:1, 4:0) a znovu jsou favority na výhru. Parta okolo bratří Sedinů na rozdíl od svého soupeře disponuje údernou ofenzívou a bude si věřit. Doma se jí letos sice vůbec nedaří, Philadelphia je ale ideální kandidát k tomu, aby smůlu prolomila!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Vancouver - Philadelphia 1 2.02

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip