Články

Vancouver – Ottawa: Kosatky přetlačí Senátory
article image

11.11.201

Canucks v letošní sezoně znovu připomínají dravce a patří mezi elitu NHL. Velkou zásluhu na tom má skvěle hrající první formace bratrů Sedinových! Senátoři nepředvádí špatné výkony a skvěle brání, střílí ale málo branek a na to doplatí!

Loni zůstali bez play off, ovšem pokud vydrží současné tempo, s jakým nyní sbírají body, stejnému osudu by se letos měli bez problémů vyhnout. Vždyť borci Canucks sedm z posledních devíti duelů a zařadili se mezi elitu Západní konference. Kosatky solidně brání a prosazují se ofenzivním hokejem, válí především první útočná lajna, v níž po boku Daniela (3+11) a Henrika Sedinových (5+10) září český útočník Radim Vrbata (6+7). Ottawě byl před začátkem ročníku předpovídán velký ústup z pozic, přeci jen ztráta ofenzivních hvězd Spezzy a Hemského by negativně poznamenala produkci jakéhokoliv týmu. Senators se však kousli a nehrají vůbec špatně, momentálně se pohybují uprostřed tabulky Východní konference. V produktivitě za těmi nejlepšími sice zaostávají, ovšem hrají velmi dobře dozadu a vynikají v obětavosti a bojovnosti. Ofenzivně laděnému Vancouveru ale asi nebudou stačit! Především dominantní první lajna asi bude hodně větrat defenzívu Senátorů! Její nejlepší střelec Vrbata sice možná nenastoupí, neboť jej trápí zdravotní problémy, nahradit by jej na pravém křídle ale mohl Burrows (3+5), který také hraje výtečně. Fanoušci si asi žádné velké gólové hody neužijí, Canucks je ale potěší triumfem.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Vancouver - Ottawa 1 2.02
Počet gólů - Vancouver - Ottawa 5,5 - 1.74

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip