Články

Vancouver - New Jersey: Vrbata pokoří Ďábly
article image

24.11.2014

Česká enkláva v dresu Devils v čele s Jaromírem Jágrem neprožívá příliš podařenou sezonu, jejich krajan Radim Vrbata naopak po příchodu do Vancouveru pookřál a střílí jeden gól za druhým. Ďábly by mohl také pokořit!

Po skvělém vstupu do sezony začali borci New Jersey klopýtat a postupně vypadli z elitní osmičky Východní konference. Tým kouče DeBoera sice oproti loňské sezoně zlepšil ofenzívu a střílí více branek, v obraně však často chybuje a příliš inkasuje. A nedůsledná defenzíva Ďáblů dostane ve Vancouveru pořádně zabrat! Zatímco loni domácí Kosatky připomínaly spíše leklé ryby, letos už opět hrají jako obávaní dravci, kterým není radno postavit se do cesty! Sestava Vancouveru prošla menší obměnou a noví borci se v kanadském mančaftu okamžitě zabydleli a hru Canucks výrazně pozvedli. Jedním z nich je také český forvard Radim Vrbata, jenž naskočil do prvního útoku k dvojčatům Sedinovým a s kreativními Seveřany si náramně rozumí! V posledním utkání svým desátým gólem v sezoně pomohl Vancouveru k výhře nad Chicagem 4:1 a trefil se už v třetím duelu po sobě. Proti kamarádům z reprezentace v dresu Ďáblů se bude chtít vytáhnout, svou střeleckou šňůru by mohl prodloužit!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Van-NJe: Vrbata R. ano 2.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip