Články

Vancouver – Los Angeles: obhájci Stanley Cupu bojují o vše
article image

6.4.2015

Dvakrát za poslední tři roky získali posvátný Stanley Cup, teď ale hokejistům Los Angeles Kings reálně hrozí, že si ani nezahrají play off! Jde jim o každý bodík a ve Vancouveru by rádi svoji pozici posílili. Podaří se jim to?

Vancouver

+ domácí prostředí, forma elitního útoku

- nevyrovnané výkony, vzájemná bilance

 

Los Angeles

+ zkušený kádr, tým se v poslední době rozjel

- obavy z fiaska jim mohou svázat ruce

 

Před třemi roky porazili ve velkém finále NHL New Jersey, loni v klidu přejeli Rangers. Borci z Los Angeles jsou zrozeni pro líté bitvy play off, kádr je poskládaný z bojovníků hrajících srdcem a milující vypjaté bitvy. Pro Kings tak paradoxně bývá největší problém zvládnout dlouhodobou část a do vyřazovacích bojů se vůbec dostat, což potvrzuje i letošní sezóna. Dlouho to vypadalo, že obhájce titulu bude v play off chybět, nicméně mužstvu vyšel finiš – pět výher z posledních sedmi zápasů je katapultovalo do elitní osmičky. Ovšem zdaleka ještě nemají vyhráno, vždyť aktuálně mají na osmém místě stejně bodů jako devátý Winnipeg.

I hokejisty Vancouveru poslala mezi elitu vydařená pasáž pěti výher v sedmi utkáních, nicméně poslední dva duely prohráli. V tabulce Západní konference jsou šestí, oproti LA mají 3 body k dobru, jenže také o jeden odehraný zápas více. I proto bude vzájemný souboj klíčový a možná právě on nasměruje jeden z týmů mezi elitu, zatímco druhý potopí. Vzájemná bilance mluví pro Kings, kteří letos vyhráli tři ze čtyř bitev a při zkušenosti kádru by vypjatý duel mohli zvládnout. Nebo se snad prosadí elitní domácí jednotka kanonýra Vrbaty s dvojčaty Sedinovými?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Vancouver - Los Angeles 2 2.18

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip