Články

Vancouver – Florida: defenzivní duel bez gólů
article image

11.1.201

Jsou zjevením letošní NHL, jejich vítězná šňůra je dechberoucí. Hokejisté Floridy jsou ale na náročném tripu a i ve Vancouveru budou spoléhat hlavně na defenzívu. Moc gólů k vidění nebude.

Jedenáct výher v řadě a skok na druhé místo Východní konference. To se od Panterů rozhodně nečekalo, podle expertů neměli mít šanci na postup do play off. Jenže mladíci kolem české ikony Jaromíra Jágra předvádějí parádní týmové výkony podpořené skvělými gólmany. V noci se v Edmontonu snažili protáhnout sérii výher už na 12, nicméně další duel pro ně bude hodně náročný. Přelet do Vancouveru a hned zápas proti odpočatým Canucks – to je velký strašák. Je zřejmé, že Florida bude vycházet hlavně z obrany a nepohrne se do vysilující ofenzivní honičky. Naštěstí pro hosty Vancouver letos střelecky nezáří, po Vánocích vstřelil v šesti zápasech jen 10 gólů, a to hrál pokaždé doma! Pokud se Jágr střelecky nezblázní, žádnou brankovou smršť nečekejte...

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Vancouver - Florida 4,5 - 1.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip