Články

Vallecano – Cordoba: domácí rozhodnou po změně stran
article image

12.1.201

Jsou remízovými králi La Ligy, vždyť fotbalisté Cordoby ze 17 zápasů plichtili v osmi z nich. Ve Vallecanu udrží jejich defenzíva nerozhodný výsledek jen poločas, pak už se projeví převaha silnějších domácích.

Loni se nečekaně prokousali do La Ligy až se ze sedmé příčky ve druhé nejvyšší španělské soutěži, ale teď už jsou fotbalisté Cordoby zase na sestup. I když bylo mnohem hůř! Před čtyřmi koly byli beznadějně poslední, od té doby ale mají bilanci 2-1-1, díky níž se vyhoupli na 18. příčku. A případná výhra by je dokonce dostala ze zóny sestupu. Ve Vallecanu je ale nečeká nic snadného. Domácí utnuli sérii tří proher v řadě výhrou v Getafe a pozici v klidném středu tabulky si chtějí pojistit tříbodovým úspěchem doma. Statistiky mluví pro ně, s Cordobou byli v předchozích duelech ve druhé lize či poháru doma vždy úspěšní. Oba týmy mají velké problémy v útoku a střílet góly je pro ně pekelně tvrdý oříšek, ale větší kvalita domácích se nakonec přece jen prosadí, byť nejspíš až ve druhé půli.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Vallecano - Cordoba 0/1 4.01

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip