Články

Vallecano – Bilbao: budou padat góly
article image

2.5.201

Oba soupeři mohou hrát v klidu. Vallecano se pohybuje uprostřed tabulky La Ligy, Bilbao si hlídá čtvrtou příčku spojenou s předkolem Ligy mistrů. V jejich posledních utkáních padá dost gólů, alespoň tří se diváci dočkají.

Stadion na předměstí Madridu je sice nejmenší v La Lize, pojme pouze 15.489 diváků, ale ti se sem dnes můžou přijít podívat na pohledný fotbal. Jak domácí Rayo, tak hostující Athletic se chlubí aktuální velmi dobrou formou – v posledních čtyřech kolech třikrát vyhráli. Domácí vědí, že na evropské poháry už nedosáhnou, Bilbao si tři kola před konce soutěže drží šestibodový odstup od páté Sevilly a směřuje do předkola Ligy mistrů. Alespoň tři góly padly v zápasech Vallecana i Bilbaa v posledních pěti zápasech a střelci Joaguin Larrivey (12 gólů), Bueno (11) na straně domácích či Aduriz (15), Gomez (8), Munianin (6) se podobnou brankovou nadílku postarají i tentokrát.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Vallecano - Bilbao 2,5 + 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip