Články

Valladolid – Osasuna: domácí urvou zase jen bod
article image

21.11.2013

Přes 11 let! Tak dlouho už nevyhrál v duelu těchto španělských týmů domácí celek. V souboji dvou sestupových kandidátů by měli mít papírově navrch borci Valladolidu, jenže i kvůli prokletí vlastních hřišť urvou jen bod.

Je to zvláštní statistický ukazatel. Z posledních 14 vzájemných utkání nevyhrál domácí tým ani jedno, naopak v pěti případech se radovali hosté. Možná je to dané i tím, že oba celky jsou zvyklé spíše bořit a když mají doma něco vymyslet, nejde to. Valladolid je aktuálně na 15. příčce, když třikrát za sebou před svými fanoušky remízoval. Fotbalisté z Pamplony jsou předposlední, mají pouze o dva body méně. Ze šesti venkovních utkání pět prohráli, ovšem na hřišti Valladolidu se jim tradičně daří, letos v březnu tam vyhráli 3:1, předtím 2:1. Jet si znovu pro výhru by byl možná odvážný cíl, nicméně s prázdnou domů cestovat rozhodně nemusejí. Plichta by nakonec mohla uspokojit oba.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Valladolid - Osasuna 0 3.33

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip