Články

Valenciennes – PSG: „Ibra“ a spol. zvítězí
article image

25.9.201

Hvězdné duo útočníků Cavani — Ibrahimovič má dotáhnout celek z Paříže k obhajobě francouzského titulu a zatím si nevede vůbec špatně. To borci Valenciennes se topí ve velké krizi a nevybřednou z ní ani proti mistrovi. Hosté zvítězí!

Hvězdný útočník Zlatan Ibrahimovič s PSG prodloužil smlouvu a na oslavu chce sestřelit Valenciennes! Společně se svými parťáky vytáhl pařížský celek v šesti zápasech na průběžné druhé místo Ligue 1, za obhajobou francouzského titulu tak mistr vykročil vcelku úspěšně. V minulém kole ve velkém šlágru remizoval 1:1 s Monakem a jeho jedinou branku vstřelil právě „Ibra“, jenž bude společně s uruguayským parťákem Cavanim představovat pro obranu Valenciennes největší hrozbu. V prosinci ji pokořil hattrickem a mohl by opět řádit! Domácí zahájili sezonu triumfem 3:0 nad Toulouse, od té doby ale chřadnou – pětkrát v řadě prohráli, naposledy vysoko 0:4 v Nice a krčí se na předposledním místě tabulky. Na marodce mají Camaru, Bahebecka, Da Silvu i Traoreho, kteří proti šampionům nenastoupí. Na Stade de Hainaut dokázalo PSG čtyřikrát v řadě zvítězit a svou úctyhodnou sérii prodlouží!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Valenciennes - Paris SG 2 1.38

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip