Články

Valencia - Swansea: oba týmy vstřelí gól
article image

19.9.201

Výkony „Los Che“ zatím zůstávají za očekáváním, a to především kvůli děravé defenzívě. Ani Velšané nezahájili nejlépe, v posledních zápasech ale předvedli zlepšení a Valencii jistě potrápí. Oba týmy mají silný útok, gólově se prosadí.

V létě prodali kanonýra Soldada, směrem dopředu to ale v jejich podání není vůbec špatné. Vždyť alespoň jeden gól vstřelili v každém z dosavadních čtyř duelů La Ligy! Problémem Valencie však je děravá obrana, která neinkasovala jen při úvodním utkání s Málagou (1:0). V dalších třech zápasech ale pokaždé třikrát kapitulovala a „Los Che“ už nezískali ani bod. A v duelu se Swansea se znovu pořádně zapotí, hosté totiž disponují opravdu kvalitním ofenzivním arzenálem. Jejich hlavním gólovým tahounem je útočník Michu, ve velmi dobrém světle se ukazuje také Wilfried Bony, jenž přišel před sezonou z Arnhemu a v předkolech EL se blýskl třemi zásahy. Velšané by tak neměli vyjít střelecky naprázdno, domácí se ale také trefí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Valencia - Swansea ano 1.70

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip