Valencia – Real Madrid: remízová první půle

3.1.201

Pohled na kurzovou nabídku, do tabulky i na výsledky posledních zápasů jasně favorizují Madriďany. Jenže pozor! Domácí fotbalisté na Real umějí zahrát. Věřit si budou i tentokrát a minimálně v první půli udrží s hosty krok.

Díky zaváhání Barcelony a Atlétika se před krátkou vánoční pauzou špice La Ligy vyrovnala, takže Real se dvěma výhrami nad Vallecanem a San Sebastianem dostal do bodového kontaktu s lídry. A zejména drtivé vítězství 10:2 nad Vallecanem řádně naladilo Ronalda a spol. do dalšího ataku na titul a udrželo v křesla i fanoušky nepříliš oblíbeného kouče Beníteze. Ten trénoval Liverpool v době, kdy proti němu nastupoval v barvách Manchesteru United řízný bek Gary Neville, současný kouč Valencie. Ta neprožívá právě ideální období, nevyhrála už šest zápasů v řadě s bídným ziskem pouhých čtyř remízových bodů. Přesto proti Realu věří v úspěch. Sice nad ním v posledních 12 ligových utkáních vyhrál jen jednou, ale zároveň v posledních šesti nebodoval také pouze jedinkrát. Remízový kříž o poločase by mohl být zajímavou volbou.