Články

Valencia – Las Palmas: gólově slabé čtvrtfinále
article image

21.1.201

Devětkrát v řadě v lize nevyhráli a propadli se až do druhé poloviny tabulky. Fotbalisté Valencie zažívají mizerný rok a teď je ve čtvrtfinále poháru čeká Las Palmas. Žádná přestřelka to nebude.

Léčba Gary Nevillem absolutně nefunguje a fanoušci už mají na anglického trenérského začátečníka pifku. Valencia v La Lize nedokáže porazit vůbec nikoho, naposledy doma zachraňovala plichtu s Vallecanem. Jedinou šancí, jak si příznivce udobřit, je tak úspěch v Copa del Rey. Pro čtvrtfinále Valencia dostala papírově velmi schůdného soupeře, ale pozor! Nováček z Las Palmas jde výkonnostně nahoru, v posledních šesti ligových duelech má zcela vyrovnanou bilanci 2-2-2. Oba týmy mají značné potíže v defenzívě, poměrně hodně inkasují, takže by se teoreticky dalo předpokládat, že o góly nebude nouze. Jenže pohárová pravidla jsou jiná, zvláště když se hraje dvoukolovým systémem.

Hosté přijedou bránit, Valencia se bude snažit vyvarovat domácího inkasovaného gólu, který by se v pohárové matematice soupeři počítal dvojnásobně. Jejich vzájemný ligový duel skončil v listopadu remízou 1:1 a podobný obrázek by mohl být k vidění i nyní.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Valencia - Las Palmas 2,5 - 1.96

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip