Články

Valencia – Las Palmas: body zůstanou na Mestalle
article image

21.8.2016

Los Che loni prožili sezonu hrůzy a nakonec skončili ve španělské lize až dvanáctí. Letos se ale chtějí vrátit do širší španělské špičky a znovu útočit na pohárovou Evropu. V prvním utkání hostí Las Palmas a zahájí vítězně!

Stejně bodů získali v minulé sezoně oba soupeři, kteří si to v 1. kole rozdají na stadionu Mestalla. Zatímco však všichni v Las Palmas byli s konečnou jedenáctou příčkou spokojeni, ve Valencii zavládlo s dvanáctou příčkou velké zklamání. Mančaft zvyklý na úspěchy a evropské poháry loni střídal kouče jako na běžícím pásu, vždyť jej během sezony vedli celkem čtyři trenéři! Jako poslední na lavičku Los Che usedl Pako Ayestarán, který Valencii povede také v nové sezoně. Loni nepříliš pevnou obranu domácích přes léto vyztužili nové příchozí stoper Montoya z Barcelony a defenzivní záložník Suárez z Watfordu, ofenzívě by měl výrazně pomoci zkušený portugalský křídelník Nani, jenž zazářil na nedávném Euru. Hosté loni jako nováček nejvyšší soutěže překvapili a skončili jedenáctí, udržet vysoko nastavenou laťku se jim letos ale asi nepodaří. Velkou většinu svých bodů celek z Kanárských ostrovů tradičně získává na svém vlastním hřišti, naopak venku se mu nedaří (loňská bilance 4-3-12, skóre 20:36). S Valencií padne…

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Valencia - Las Palmas 1 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip