Články

Valencia – Atl.Madrid: těsný zápas pro hostující favority
article image

30.9.2016

V týdnu dokázali v Lize mistrů porazit slovutný Bayern, teď zajíždějí fotbalisté Atlétika na hřiště probouzející se Valencie. Hostující obrana zase odolá a rozhodne jedna dvě trefy.

Snad žádný elitní klub na kontinentu nemá tak propracovanou defenzivní činnost jako Simeoneho parta. Los Rojiblancos to potvrzují každým rokem a letošní sezóna je toho zase dokladem. Ze šesti ligových zápasů skóre 12:2, v Lize mistrů dvě výhry a skóre 2:0. Ano, výsledek 1:0 je pro Atlético typický. Trpělivá hra zezadu, skvělý Oblak v bráně, nebezpeční kreativní borci na čele s Griezmannem a k tomu všemu neskutečná pracovitost celého mužstva. Je jasné, že s tímto stylem mohou Madridští znovu pomýšlet na nejvyšší příčky ve všech soutěžích. A Valencia? Ještě nedávno elitní španělský klub zažívá mizerné období, které podtrhl tristním startem do letošní sezóny – čtyři prohry v řadě, poslední místo v tabulce a posměch okolí. Naštěstí následovaly dvě výhry v poměru 2:1 nad nováčky Alavesem a Leganes, které v klubu přece jen vylepšily náladu. Teď ale přijíždí silné Atlético, se kterým posledních deset domácích zápasů odehráli hráči Valencie s bilancí 2-5-3. Při aktuální pohodě obou celků to vypadá na další těsné vítězství hostů. Že by tradičních 1:0?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Valencia - Atl.Madrid 2,5 2/-2,5 3.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip