Články

Valencia – Alavés: oba týmy vstřelí gól
article image

21.9.2016

Po čtyřech kolech jsou stále bez bodu a uzavírají tabulku La Ligy. Fotbalisté Valencie se už musejí probrat, jenže je čeká nevyzpytatelný nováček Alavés. A gólově se prosadí oba celky.

Když po loňském velkém trápení skončili až dvanáctí, vyhlásili velký návrat mezi nejlepší. Vždyť Valencia patří mezi tradiční elitní španělské kluby, který umí trápit i giganty Real s Barcelonou. Jenže start do nové sezóny připomíná špatný vtip – čtyři prohry v řadě, už 10 inkasovaných branek a pozice na samotném dnu tabulky. Teď navíc hostí borce z Alavésu, kteří se už postarali o dva šoky. Zatímco doma hráli s průměrnými celky Gijonem a L Coruňou bez branek, venku remízovali 1:1 v Madridu na Atlétiku a vyplenili 2:1 barcelonský Nou Camp! Proč by se měli bát výletu do Valencie? Ta sice v obou domácích duelech nastřílela dva góly, ale inkasovala celkem sedm. I hosté se na cizích hřištích, jak vidno, umějí gólově prosadit. V tomto souboji by tak měly skórovat oba celky.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Valencia - Alavés ano 1.78

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip