Články

V. Pospisil – B. Tomic: Kanaďan urve triumf
article image

17.7.2014

Bitva dvou mladých pušek se odehraje na tvrdém povrchu v kolumbijské Bogotě, kde se oba borci snaží vybřednout z letošního podprůměru. Někdejší velký talent Tomic je dle kurzu favoritem, Kanaďan ale bude bojovat a mohl by jej zdolat!

Byla mu předpovídána velká budoucnost, měl být hvězdou nové generace. Jenže tenisový růst Australana s balkánskými kořeny se letos zarazil a Tomic padá žebříčkem ATP směrem dolů – momentálně se nachází až na 124. místě! Na začátku ledna se sice v Sydney probojoval do finále, v kterém podlehl Argentinci Del Potrovi, od té doby se ale na žádném turnaji neprokousal přes druhé kolo. V březnu v Miami dokonce rekordně rychle prohrál, když jej z kurtu smetl Fin Nieminen 6:0, 6:1 za 28 minut. Problémy se zdravím, ztráta koncentrace na tenis a upřednostňování večírků a rychlých aut před poctivým tréninkem si vybraly svou daň… Také Kanaďana Pospisila letos přibrzdily v rozletu zdravotní potíže, ovšem už by měl být fit a připraven navázat na solidní výkony, které jej letos v lednu vynesly až na 25. místo na světě. S Tomicem se ještě nikdy neutkal, ovšem vzhledem k problémům svého soka má velkou šanci zvítězit. Nehrát tak vysoký kurz, jaký je na něj vypsán, by bylo hříchem!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Vítěz zápasu - Pospisil V. - Tomic B. 1 2.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip