Utrecht – Differdange: favorit odčiní šokující prohru

25.7.201

Jejich porážka s lucemburským outsiderem byla zřejmě největším překvapením úvodních duelů 2. předkola Evropské ligy. V odvetě ale fotbalisté Utrechtu pořádně zaberou!

Nizozemci se v Lucembursku už po dvou minutách zásluhou Mulengy ujali očekávaného vedení, jenže poté polevili a domácí vybojovali senzační triumf 2:1. Hrdinou se stal marocký forvard Er Rafik, jenž vstřelil oba jejich góly. Odveta ale nabídne úplně jinou písničku! Kvalita je jasně na straně nizozemského celku, který v prvním utkání dostal za podcenění svého soupeře pořádnou facku a podobnou chybu už nebude opakovat. Za výhrou a postupem vykročí už v prvním poločase!

Handicap - Utrecht - Differdange 0:1 1 1.30