Články

Ústí n.L. – Kladno: první třetina poměr sil nenaznačí
article image

3.3.2016

Půjde o hodně! Po dvou domácích zápasech hraje Kladno coby největší favorit první ligy ve čtvrtfinále s Ústím jen 1:1 a potřebuje zabrat. Klíčový třetí duel bude od začátku hodně opatrný.

Čekalo se, že v play off předvedou velkou jízdu, vždyť základní část suverénně vyhráli. Jenže kladenští Rytíři po úvodní hladké výhře 5:1 ve druhém čtvrtfinálovém mači s Ústím vstřelili jen jeden gól a doma nakonec padli 1:2 v prodloužení. Nemilá ztráta! Jak bude vypadat pokračování série na západě Čech? Jako ve druhém duelu. Opět to bude opatrná defenzivně laděná hra s čekáním na chybu. Vždyť v minulém zápase se hrálo bez branek nekonečných 52 minut! Ústí je pro Kladno hodně nepříjemný protivník, vždyť ze šesti vzájemných zápasů v letošní sezóně je bilance vyrovnaná 3:3. Dvakrát z posledních tří vzájemných utkání navíc skončila první třetina nerozhodným výsledkem a nebylo by překvapením, pokud by se tak stalo znovu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - Ústí n.L. - Kladno 0 2.71

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip