Ústí n.L. – Kladno: první třetina poměr sil nenaznačí

3.3.2016

Půjde o hodně! Po dvou domácích zápasech hraje Kladno coby největší favorit první ligy ve čtvrtfinále s Ústím jen 1:1 a potřebuje zabrat. Klíčový třetí duel bude od začátku hodně opatrný.

Čekalo se, že v play off předvedou velkou jízdu, vždyť základní část suverénně vyhráli. Jenže kladenští Rytíři po úvodní hladké výhře 5:1 ve druhém čtvrtfinálovém mači s Ústím vstřelili jen jeden gól a doma nakonec padli 1:2 v prodloužení. Nemilá ztráta! Jak bude vypadat pokračování série na západě Čech? Jako ve druhém duelu. Opět to bude opatrná defenzivně laděná hra s čekáním na chybu. Vždyť v minulém zápase se hrálo bez branek nekonečných 52 minut! Ústí je pro Kladno hodně nepříjemný protivník, vždyť ze šesti vzájemných zápasů v letošní sezóně je bilance vyrovnaná 3:3. Dvakrát z posledních tří vzájemných utkání navíc skončila první třetina nerozhodným výsledkem a nebylo by překvapením, pokud by se tak stalo znovu.