USA - Švýcarsko: zaskočí americké favority?

article image

13.5.201 Před šampionátem se s nimi moc nepočítalo a oni pak ovládli ostravskou skupinu B. Hokejisté USA se tak rázem pasovali do role spolufavoritů, což jim nemusí sedět. Už ve čtvrtfinále je čekají nebezpeční Švýcaři schopni zaskočit kohokoli.

USA

+důraz, rychlý hokej, sebedůvěra, nemusejí cestovat

-nízká kreativita, hluché pasáže

Švýcarsko

+organizovaná týmová hra, defenzíva

-slabší ofenziva, přesun do Ostravy

 

Pamatujete na předloňskou velkou švýcarskou jízdu, která skončila až ve finále? Od té doby sice alpská země lehce ubrala na svých ambicích, nicméně stále je velkou hrozbou. Přesvědčili se o tom na šampionátu i favorizovaní Švédové s Čechy, kterým k vítězstvím nestačilo 60 minut. Švýcaři ze sedmi zápasů vyhráli pouze dva, nicméně čtyři ze zbylých pěti dovedli alespoň do prodloužení. V play off jejich výkony tradičně gradují, takže pozor!

Američané jsou překvapením turnaje, vyjma propadáku s Běloruskem a polevení se Slováky hráli skvěle, porazili i evropské giganty Finy s Rusy. Jejich přímočarý důrazný styl funguje, přestože v kádru nejsou žádné velké hvězdy.

Poslední dva vzájemné zápasy vyhráli borci USA, ale pokaždé o gól a díky obratům v závěru. V minulých pěti letech už je ale Švýcaři dokázali dvakrát na MS porazit! Určitě to bude gólově chudičké utkání, na první trefu se dost možná bude dlouho čekat. Kdo z duelu nakonec vyjde jako vítěz?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - USA - Švýcarsko 4,5 - 1.85
1. gól do 09:59 - USA - Švýcarsko ne 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip