USA - Rusko: vylepší Ovečkin ruskou pomstu?

article image

15.5.201 Byl to pro ně velký test a zvládli ho. Hokejisté Ruska vyřadili ve čtvrtfinále MS Švédy a v boji o finále narazí na Američany. S nimi ve skupině senzačně prohráli, nicméně i s posilou Ovečkinem budou velkými favority.

USA

+organizovaná hra, defenzíva

-slabší ofenzivní kreativita

Rusko

+ofenzivní síla, hvězdy se probouzejí, posila Ovečkin

-nedůslednosti v obraně, psychická labilita

 

Na nic nečekal, sbalil kufry a hned po vyřazení svého Washingtonu v play off NHL sedl na letadlo směr Praha, aby posílil ruský celek. Sice jen pro závěrečné dva víkendové boje, ale právě to je pro Alexandra Ovečkina obrovské lákadlo. Vždyť se hraje o medaile! Nejlepší střelec NHL navíc nikdy neodmítne šanci reprezentovat svoji zemi a chce další zlato. Už tak silní Rusové se s ním v sestavě posunou na ještě jinou úroveň a sotva očekávat, že Američané této síle odolají.

I když jednou už favorita zaskočit dokázali, duel ve skupině vyhráli 4:2. Až moc sebejistým Rusům vzali vítr z plachet rychlým gólem, na vyrovnání brzy odpověděli další trefou a pak díky svému urputnému stylu drželi protivníka na uzdě. Borci USA vyjma fiaska proti Bělorusům porazili na MS všechny soupeře, ve čtvrtfinále zvládli i nepříjemný švýcarský test. Určitě se budou snažit hru rozkouskovat do mnoha soubojů a vyvést tím ruské rychlíky z tempa. Prioritou bude defenzíva, takže sázka na menší počet branek by měla vyjít. A třeba se nějakou trefou blýskne i hvězdný Ovečkin!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - USA - Rusko 5,5 - 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip