Články

USA – Německo: jistota bodu zvítězí
article image

26.6.201

Němečtí trenéři na lavičkách obou týmů a k tomu Američanům a Němcům stačí k postupu remíza. Navíc by šel evropský tým z prvního místa skupiny a hráči USA by šokovali svět. Jaký jiný než nerozhodný výsledek proto očekávat?

Američané neměli mít ze silně obsazené skupiny G nárok na postup, avšak před závěrečným bojem mají stejný počet jako vedoucí Němci. A i remíza jim stačí k zabezpečení osmifinále! Zatímco proti Ghaně brzké vedení Američanům „uškodilo“ a jen se štěstím poté trefili v závěru vítězství, s Portugalci tomu bylo naopak. Naniho gól je vyburcoval k velkému tlaku a tentokrát je naopak smůla v nastavení připravila o zasloužený triumf a jistotu play off. Pod vedením německého kouče Klinsmanna tak mají šanci společně s Němci remízově proplout do vyřazovací fáze.

Představení Němců proti Portugalsku okořeněné čtyřmi vstřelenými góly a žádným inkasovaným naladilo nejen příznivce ale i hráče až na moc optimistickou notu. Jako by zapomněli, že do vedení šli z hodně přísné penalty a na koně je poté posadilo ještě vyloučení Pepeho. Následná remíza s Ghanou, kterou zachránil až střídající veterán Klose rekordním patnáctým gólem na MS, pak naopak naladila veřejnost až moc kriticky. Jenže Němci se svou buldočí povahou už jsou z oblak zpátky na zemi a postup by si neměli nechat ujít. Proti výborně organizované hře bojovných a rychlých Američanů je nečeká lehká práce a s bodem nakonec budou spokojeni oba.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - USA - Německo 0 3.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip