Články

USA – Kolumbie: dostatek gólů a výhra domácích
article image

2.6.2016

Slavná Copa America mizí z Jižní Ameriky! Vůbec poprvé ji budou hostit Spojené státy a domácí borci do inovované soutěže vstoupí v gólově výživném duelu cenným vítězstvím.

Prestižní Copa América, kontinentální pohár latinskoamerických reprezentací, slaví sté narozeniny výročním turnajem poprvé v historii pořádaným v USA. A očekává se gigantický úspěch, a to nejen na sportovním, ale hlavně marketingovém poli. Pořadatelům by se samozřejmě náramně hodilo, aby se prosadil i domácí výběr. Na úvod Američané hostí v kalifornské Santa Claře nevyzpytatelné Kolumbijce, s nimiž obvykle hrají hodně vyrovnané zápasy. Naposledy před rokem a půl v přípravě prohráli 1:2 gólem ze samotného závěru. I tentokrát se očekává relativně otevřený fotbal s dostatkem šancí a snad i gólů. Nabuzení Američané budou hnáni dopředu fanoušky a určitě je v jejich silách soupeři poslední porážku vrátit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - USA - Kolumbie 2,5 1/+2,5 5.86

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip