Články

USA – Kanada: bitva gigantů moc branek nepřinese
article image

19.9.2016

Do prestižního Světového poháru vstoupili diametrálně odlišně, jak dopadne jejich vzájemné měření sil? Urputná bitva dvou papírově největších favoritů moc branek nepřinese.

Hned úvodní duel hokejového svátku skončil šokem, když vysoce favorizovaný tým USA dostal lekci od outsiderů z výběru Evropy 0:3. Američtí profíci předvedli pro ně nevídané kiksy v obraně a nechce se věřit, že by něco podobného zopakovali. Dostali se do prekérní pozice, neboť další porážka by pro ně mohla znamenat konec snů na semifinále. To domácí javorové listy si vychutnali pohodový večer, když zesměšnili český výběr 6:0. Nebudou ale po tomto koncertu až moc sebejistí? Nejspíš ne, své největší rivaly rozhodně nepodcení, protože v tomto souboji jde o prestiž. Kanada v Torontu jednoduše musí vyhrávat, vše ostatní by byl výbuch. Jenže s Američany v přípravě hned první zápas prohrála 2:4 a hrozí nebezpečí, že se něco podobného může zopakovat. Na druhou stranu pravdou je, že Kanada protivníka na velkých akcích pravidelně poráží, poslední těžká prohra přišla ve čtvrtfinále MS 2001. Oba celky přistoupí k tomuto duelu nesmírně zodpovědně a při síle jejich defenzív a důležitosti duelu je jasné, že moc gólů tentokrát nepadne.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - USA - Kanada 5,5 - 1.92

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip