Články

USA – Haiti: pohodová výhra favorita
article image

10.7.201

Nebezpečný Honduras v premiérovém klání na Gold Cupu přetlačili 2:1, nyní si v druhém utkání skupiny A chtějí reprezentanti USA vylepšit bilanci vstřelených gólů proti Haiti! Velký outsider na úvod plichtil s Panamou, domácí ale nezaskočí.

Svěřenci německého kouče Jürgena Klinsmanna rozehráli mistrovství Severní a Střední Ameriky těžkým utkáním s Hondurasem a na zisk tří bodů se pořádně nadřeli. Především v úvodu je jejich soupeř zaskočil a přehrával, postupem času však převzali otěže hry a díky dvěma zásahům zkušeného útočníka Clinta Dempseyho si vypracovali dvoubrankové vedení, za Honduras pak už jen snížil Discua. Obrana USA nepůsobila úplně jistě, mladí stopeři Alvarado a Brooks ještě nejsou úplně sehraní a při pokrývání forvardů soupeře občas zaváhali. Naopak s míčem při rozehrávce pracují výtečně a jejich schopnost kvalitně založit útok bude chtít americký výběr proti Haiti využít, největší outsider skupiny totiž bude hlavně zodpovědně bránit a číhat na brejky. Spojené státy naopak budou kombinovat a hledat skulinky v soupeřově defenzívě, která rozhodně není bezchybná, borci jako Dempsey či Altidore vystřílí USA pohodlné vítězství!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.tým dá gól v obou poločasech - USA - Haiti ano 1.57
Oba týmy dají gól - USA - Haiti ne 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip