Články

USA – Česko: Jágrův tým neprohraje
article image

22.5.201

Po tuhých bitvách ve skupině se čeští reprezentanti prodrali do play off. V cestě do semifinále jim stojí mladý a dravý americký tým, který postupně nabírá formu, ale podává kolísavé výkony. Minimálně do prodloužení se Češi protlačí.

Český tým půjde do boje s obměněnou sestavou, hledání ideální sestavy tak i po sedmi zápasech ve skupině pokračuje. V prvním útoku s Jaromírem Jágrem nastoupí v centru Jiří Novotný a vlevo Roman Červenka. V druhém útoku se představí Tomáš Hertl, Vladimír Sobotka a Jakub Klepiš, třetí vytvoří Martin Zaťovič, Jiří Hudler a Jiří Sekáč. Obranné dvojice již trenér Vladimír Růžička měnit nebude. Američané mají s průměrem 24 let nejmladší tým na turnaji. Nejostřílenějším hráčem je čtyřicetiletý gólman Tim Thomas, který po úspěšných letech v Bostonu vynechal jednu sezonu a po návratu chytal za Floridu a Dallas. Nejproduktivnějším hokejistou USA v Minsku je s deseti body dvacetiletý Johnny Gaudreau, který působil na Boston College a na kontě má jediný zápas v NHL za Calgary. Na ZOH 2014 v Soči náš výběr s USA padl právě ve čtvrtfinále, tentokrát však – i díky důrazné Růžičkově domluvě – v základní hrací době minimálně neprohraje.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - USA - Česko 02 1.53

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip