Články

Uruguay – Venezuela: bitvě budou vládnout obrany
article image

8.6.2016

Na úvod Copa Ameriky dostali nařezáno od Mexika, teď už jde fotbalistům Uruguaye o vše. Proti skvěle bránící Venezuele to budou mít hodně těžké, bude to zápas o pár šancích.

Všechno se pokazilo. Kvůli přetrvávajícímu svalovému zranění stále marodí šutér Suárez, navíc Uruguaycům před prvním zápasem zahráli američtí pořadatelé špatnou hymnu. To vše je natolik rozhodilo, že s Mexikem prohráli 1:3, byť měli i smůlu – první gól si dali na začátku utkání sami, rozhodující dva pak inkasovali v závěrečné pětiminutovce. Proti Venezuele tak už hrají o vše. Jejich soupeř je naopak v klidu, přetlačil Jamajku 1:0 a může hrát i na remízu. A obrana Venezuelanům jde. Je sice pravda, že Uruguayce už deset let neporazili, nicméně z posledních šesti zápasů s nimi prohráli jen dvakrát, čtyřikrát se hrálo nerozhodně. V poslední kvalifikaci o MS byly výsledky 1:1 a 1:0, což jen nahrává prognózám, že na žádnou gólovou smršť se nemůžeme těšit ani tentokrát.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Uruguay - Venezuela 2,5 - 1.87

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip