Články

Uruguay – Kostarika: poločasová i konečná jednička
article image

14.6.201

Z ofenzivní síly Uruguayců jde strach! Čtvrtý tým minulého MS má velké plány i v Brazílii a nic se na nich nemění, že v úvodním duelu zřejmě ještě budou šetřit doléčujícího se kanonýra Suáreze. Kostaričané na favorita stačit nebudou.

Od Kostaričanů se postup nečeká, nicméně jejich role může být nakonec velmi důležitá. Kostaričané jsou totiž při dobrém dnu schopni obrat o body i hvězdné týmy a zamíchat tak výrazně děním ve skupině. V kvalifikaci excelovali hlavně doma, dostávali minimum branek a spoléhali na jednoduchou hru a rychlé brejky. Na turnaji se ale musejí obejít bez několika zraněných opor na čele s kanonýrem Saboríem. Uruguayci jsou tak trochu „schovaní“ za hvězdnou dvojičkou Brazílie - Argentina, ale i oni mohou na domácí jihoamerické půdě pořádně zčeřit vody. Před čtyřmi roky v JAR vybojovali 4. místo a letošní tým se nezdá být vůbec horší! Klíčová otázka nicméně zní: jak moc budou řádit ofenzivní hvězdy Luis Suárez (Liverpool) a Edinson Cavani (Paris SG)? Pokud budou mít dostatečnou podporu spoluhráčů a štěstí v koncovce, nemusí být utopií ani historicky třetí titul mistra světa! Proti Kostaričanům bude zřejmě kouč Oscar Tabárez ještě šetřit snajpra Suáreze, který se zotavuje po květnové menší operaci kolene, místo něj je připraven zkušený pětatřicátník Diego Forlán. Uruguayci neponechají v postupových dostizích s Italy a Angličany nic náhodě, s Kostaričany 6x vyhráli a 2x remizovali a za dalším triumfem půjdou již od prvního poločasu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Uruguay - Kostarika 1/1 1.91

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip