Články

Ukrajina – Wales: oslabení Draci prohrají
article image

27.3.2016

Bitvu účastníků letního mistrovství Evropy ve Francii uvidí fanoušci v Kyjevě. Hostující Wales do ní nastoupí bez svých největších tahounů Garetha Balea a Aarona Ramseyho, výrazně oslabeného protivníka domácí porazí!

Výkony Walesu byly jedním z největších překvapení kvalifikačních bojů o EURO. Ostrovní mančaft v deseti duelech skupiny B jen jednou prohrál a nakonec obsadil skvělé druhé místo za Belgií, na šampionát se tak probojoval přímo. To Ukrajina ve skupině C zaostala za Španělskem a Slovenskem a musela do baráže, v níž si ale hladce poradila se Slovinskem (2:0, 1:1). Ve čtvrtečním přáteláku porazila Kypr 1:0, ovšem kouč Fomenko poslal do boje pět nových hráčů a na výkonu Ukrajiny to přeci jen bylo znát. V duelu s Walesem budou chtít domácí předvést lepší výkon, narazí totiž na kvalitnějšího soupeře. Většina borců ve výběru trenéra Colemana působí v první či druhé anglické lize a úspěšně zvládnutá kvalifikace jim výrazně přidala na sebedůvěře. Proti Ukrajině ale „Draci“, kteří v nedávném přáteláku plichtili se Severním Irskem, budou postrádat své dva největší tahouny, bez nichž jsou poloviční – Bale z Realu Madrid a Ramsey z Arsenalu chybí kvůli zranění. Toho Ukrajina využije a vybojuje triumf!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ukrajina - Wales 1 1.58

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip