Články

Ukrajina – Španělsko: outsider zabere!
article image

12.10.201

Stejně jako druhé Slovensko má třetí Ukrajina ve skupině C na kontě 19 bodů, ani výhra nad hvězdným Španělskem jí ale nemusí stačit k posunu na stříbrnou pozici. Přesto by domácím přinesla přímý postup na šampionát!

Dva nejlepší týmy z každé skupiny a nejlepší tým z třetího místa postoupí přímo na Euro, které bude v příštím roce hostit Francie. Aktuálně je nejúspěšnějším týmem z bronzových pozic Maďarsko, ovšem Ukrajina by jej v případě výhry nad Španělskem předskočila a vyhnula by se tak baráži. Do těžkého utkání v Kyjevě ale nepůjdou domácí v plné síle, stoper Chačeridi a defenzivní záložník Sydorčuk se totiž v posledním utkání v Makedonii (2:0) vykartovali a budou chybět. Úřadující evropští šampioni mají po triumfu nad Lucemburskem 4:0 jisté první místo ve skupině a účast na Euro, do duelu v Kyjevě tam nastoupí v pohodě. Postrádat ale budou spoustu opor – Diego Costa, Iniesta, Ramos, Koke, Silva, Carvajal či Morata jsou kvůli trestům či zranění mimo hru. Ve španělském dresu se tak představí borci jako San Jose, Alcacer, Nolito, Etxeita či Nacho, kteří toho zatím mnoho neodehráli. Ukrajinci budou hrát o vše, kurs na jejich triumf za pokus stojí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ukrajina - Španělsko 1 2.65
Počet gólů - Ukrajina - Španělsko 2,5 - 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip