Ukrajina – Francie: první půle skončí remízou

15.11.201

Favorit této barážové dvojice je zdánlivě jasný, jenže pozor! Ukrajinci v kvalifikaci padli v deseti zápasech jenom jednou, a tak Francouze čeká hodně těžká práce. Poločasová remíza se jeví jako hodně zajímavý tip.

V prvních třech kvalifikačních duelech získali jen dva body. Následně ale vyhráli šest ze sedmi duelů a ve skupině H skončili druzí o bod za Anglií, s níž v obou vzájemných duelech remizovali. K tomu reprezentanti Ukrajiny v deseti zápasech pouze čtyřikrát inkasovali a silnou Francii v baráži pořádně potrápí!

Francouzi si ve skupině připsali také jen jedinou prohru, a to doma 0:1 s mistry světa Španěly. Ale jen v jednom ze čtyř duelů venku vstřelili víc než jeden gól – při výhře 4:2 v Bělorusku. Ribéry a spol. si nic jiného než postup na šampionát nepřipouštějí, v Kyjevě to ale budou mít těžké. První poločas skončí nerozhodně.