Články

Ukrajina – Anglie: Kyjev uvidí plichtu
article image

10.9.201

Angličané zatím neprohráli a dělají si ambice na prvenství ve skupině H. Jenže Ukrajinci jsou ve formě a čtyřikrát v řadě vyhráli. Ani jeden celek si nesmí dovolit porážku, takže si zopakují loňskou remízu.

Ve skupině H pomýšlejí na postup z prvního místa tři týmy. Nejlepší výchozí pozici mají patnáctibodoví Angličané, na něž nejvíce dotírají právě Ukrajinci. Pokud by se těm podařilo v Kyjevě zvítězit a protáhnout tak sérii výher na pět, šli by do čela tabulky o dva body před Anglii. Oba celky v pátek potvrdily aktuální pohodu, Anglie zdolala doma Moldavsko 4:0, Rumuni sestřelili San Marino dokonce „hokejovým debaklem“ 9:0. V prvním mači před rokem zachraňoval Angličanům domácí remízu 1:1 Lampard až tři minuty před koncem z penalty. I tentokrát to bude plichta, která udrží v postupové hře oba. Vždyť Angličané přivezli remízy i z trávníků dalších postupových rivalů – z Polska a Černé Hory.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Ukrajina - Anglie 0 3.04

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip