Články

Ufa – Magnitogorsk: první třetina góly nenabídne
article image

9.4.201

S návratem na domácí led se borci Ufy vzchopili a výhrou 4:0 snížili stav semifinále na 1:2. Také v dalším utkání musí uspět, jinak se ocitnou na pokraji vyřazení! Metallurg ale bude znovu vzdorovat, úvod utkání góly nenabídne.

Po vypadnutí úřadujících šampionů z Dynama Moskva i hvězdného Petrohradu jsou borci Magnitogorsku největšími favority na zisk Gagarinova poháru. V dosavadním průběhu play off předvádí skvělé výkony, v sériích s Vladivostokem a Novosibirskem prohráli dohromady jenom jeden duel a také v semifinále s Ufou si vedou velmi dobře. Doma dvakrát zvítězili (3:2, 3:2 v prodloužení), první venkovní duel ale nezvládli a v Ufě padli 0:4. Utkání přitom bylo dlouho vyrovnané a Ufa rozhodla o svém první vítězství až třemi góly v závěrečné třetině. Také v dalším zápase uvidí fanoušci velkou a vyrovnanou bitvu, oba mančafty disponují skvělými obranami. Hlavně defenzívě Metallurgu se daří, v celém play off jenom v jednom utkání obdržela více než tři branky a za jejími zády čaruje gólman Kosečkin (úspěšnost 93,5%, průměr obdržených branek 1,91). Čtvrté utkání série tak bude opět od začátku opatrné, v první třetině padne maximálně jeden gól.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. třetina - počet gólů - Ufa - Magnitogorsk 1,5 - 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip