Články

Udinese – Parma: domácí potvrdí fazónu
article image

28.9.2014

Obrození domácí prožívají parádní úvod nového ročníku, vždyť vyhráli tři ze čtyř duelů a v Serii A patří mezi nejlepší! Udržet se na vítězné vlně chtějí v souboji s Parmou, které se naopak nedaří a často inkasuje. V Udine padne!

Loni prožili další nepovedenou sezonu, kterou zakončili na třinácté příčce. Letos to však vypadá, že budou znovu bojovat o evropské poháry! Velká letní obměna kádru měla na výkony Udinese pozitivní vliv, vždyť Zebrette porazili Empoli, silnou Neapol i ambiciózní Lazio a body ztratili jenom v souboji s mistrovským Juventusem (0:2). Jejich nový kouč Stramaccioni klade velký důraz na defenzívu a Udinese ve čtyřech duelech třikrát udrželo čisté konto a inkasovalo jen v souboji s hvězdnou Starou dámou. Také v utkání s Parmou bude vycházet z poctivé obrany, ovšem na hosty si bude muset dát velký pozor, loni šestý celek Serie A je směrem dopředu nebezpečný a v průměru střílí dvě branky na zápas! Velké ofenzivní kvality ukázala Parma v souboji s AC Milán, kterému ale nakonec po velké přestřelce podlehla 4:5. Její slabinou je právě nekompaktní defenzíva, která ve čtyřech duelech desetkrát inkasovala. Parma kvůli chybám v obraně už prohrála tři ze čtyř duelů nové sezony a v Udine bude muset předvést výrazně kvalitnější výkon směrem dozadu, jinak znovu vyjde naprázdno. Rozjetí domácí ale mají v kádru šikovné útočníky (Di Natale, Théréau, Evangelista), kteří by měli špatně organizovanou defenzívu hostů překonat. Sázím jedničku!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Udinese - Parma 1 2.31

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip