Články

Udinese – Juventus: velká bitva s minimem branek
article image

13.4.2014

V Parmě po 22 zápasech skončila jejich série bez porážky, hned v následujícím duelu s Livornem se ale borci Juventusu vrátili zpět na vítěznou vlnu. Také v Udine by měli udělat další krok k zisku titulu, gólů ale diváci mnoho neuvidí.

Měli útočit na evropské poháry, místo toho se krčí hluboko v druhé polovině tabulky Serie A. Letošní sezona se fotbalistům Udinese hrubě nepodařila a ani v jejím zbytku se jim dojem napravit nepodaří. Zebrette doplácí především na mizernou produktivitu, vždyť v 32 ligových duelech vstřelili pouhých 35 branek. A nemít v týmu zkušeného snajpra Di Nataleho (11 gólů), byli by na tom výrazně hůř… Většinu bodů získali na vlastním hřišti (26), kde vyhráli čtyři z posledních pěti zápasů, ani před vlastními fanoušky ale nepředvádí žádné ofenzivní uragány, vždyť v patnácti duelech jen 18x rozvlnili síť. Vedoucí Juventus, jenž v letošním ročníku Serie A vyhrál 27 z 32 utkání, se pyšní druhou nejlepší defenzívou soutěže, která inkasuje v průměru 0,68 branek na zápas. V ofenzívě pak spoléhá na duo zabijáků Tévez (18 gólů) – Llorente (13), jimž zdatně sekunduje záložník Vidal (11), jenž ale asi nenastoupí, neboť jej trápí problémy s kolenem, úplně fit není ani Tévez. Udinese doma od ledna neprohrálo a lídra notně potrápí, mnoho branek nepadne!

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip