Články

U. Kazaň – N. Novgorod: podruhé v týdnu vyplení Kazaň!
article image

12.11.2014

V pondělí se střetli v basketbalové VTB lize a Unics nečekaně doma prohrál s Novgorodem 78:89. Po třech dnech je tu odveta v rámci základní skupiny Euroligy a odborníci hostům opět vůbec nevěří. Proč opět nevsadit překvapení?

Pozor, nejsou to žádní nazdárci, ale elitní ruské basketbalové kluby s ohromnými rozpočty. Nakonec jejich ligový souboj 6. kola byl bitvou dvou jediných neporažených celků soutěže. Novgorod, který se v minulém play off dostal až do finále proti CSKA, sází na týmovou hru, zatímco Unics má kádr postavený na individualitách. Jenže jakmile se mu nepodaří tradiční taktika – drtivý tlak v úvodu a rychlý náskok, který si pak už jen udržuje, hvězdy znervózní. Kaimakoglou, Langford či Fischer se v pondělí nedokázali prokousat betonovou obranou Novgorodu, který naopak hrozil téměř od každého hráče. Teď je tu odveta v Eurolize, kde zatím oba týmy tápou – po 4 zápasech mají na kontě jedinou výhru a ve skupině A se perou o postupovou čtvrtou příčku. Zápas je zcela otevřený a sázka na výhru hostů nemusí být zase tak bláznivým rizikem!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas v zákl. hrací době - U.Kazaň - N.Novgorod 2 5.04

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip