Články

Turecko – Nizozemsko: oba celky se prosadí
article image

14.10.2013

Domácí jsou ve skupině D druzí a živí naději na účast v baráži. Na krk jim ovšem dýchají Rumuni i Maďaři a jedině triumf nad suverénními lídry z Nizozemska jim tak dá jistotu. Hvězdní hosté ale nedají kůži lacino, gól vstřelí oba týmy.

Tulipány po selhání na posledním evropském šampionátu znovu vykvetly do krásy a skupinu D suverénně ovládly, už je nikdo nemůže z prvního místa sesadit! Svěřenci kouče Van Gaala vyhráli 8 z 9 zápasů a jediné body ztratili za remízu 2:2 v Estonsku. S průměrem 3,5 vstřelených gólů na zápas jsou nejlépe střílejícím týmem kvalifikace, naposledy rozdrtili 8:1 Maďarsko a z jejich útoku v čele s kanonýrem Manchesteru United Robinem van Persiem jde strach! V Turecku znovu mohou hrát uvolněně a domácí obranu jistě budou pořádně větrat, střelecky naprázdno nevyjdou. Domácí se třemi výhrami v řadě probojovali na druhou příčku, ovšem dotírající Rumuni i Maďaři jim dýchají na záda a nic jiného než triumf nad hvězdným protivníkem jim asi nebude k postupu do vysněné baráže stačit… Musí tak vsadit na útok, góly uvidíme na obou stranách.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Turecko - Nizozemsko ano 1.46

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip