Články

Turecko – Česko: Vrbova parta neprohraje!
article image

9.10.2014

Potvrdit triumfem senzační výhru nad Nizozemskem z úvodu kvalifikace, to je cílem českých fotbalistů v druhém utkání skupiny A v tureckém Istanbulu! Domácí půjdou do boje bez několika tradičních opor, Češi budou bodovat!

V přípravě to nebylo ono, první ostrý zápas ale zvládli na jedničku! Češi vstoupili do boje o postup na evropský šampionát skvěle, když na Letné přetlačili hvězdné Nizozemsko 2:1 a vybojovali důležité tři body. V druhém utkání vyzvou Turecko, které je společně s Islandem a Nizozemskem největším českým soupeřem v boji o jedno ze dvou přímých postupových míst ve skupině A, bodový zisk v Istanbulu je tak nutností! Svěřenci kouče Pavla Vrby budou chtít využít problémů v táboře soupeře, Turci totiž na úvod nečekaně vybouchli na Islandu (0:3) a jsou tak pod obrovským tlakem fanoušků, Čechy musí porazit! Navíc do utkání nepůjdou v nejsilnější sestavě, kouč Terim udělal velké změny v nominaci – chybí zkušený kapitán Emre, zranění by nemělo pustit do hry střelce Buraka Yilmaza i dalšího útočníka Pektemeka a obránce Ayhaneho, stoper Toprak pak je mimo kvůli disciplinárnímu trestu. To jsou pro domácí výběr velké komplikace! Naopak v českém táboře panuje dobrá nálada, národní tým do zápasu nastoupí se všemi oporami v čele s Rosickým a Čechem, šanci možná dostanou zkušení navrátilci Sivok s Plašilem. Proti Oranje předvedli Češi parádní výkon, a pokud jej budou schopni zopakovat, v Turecku neprohrají!    

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Turecko - Česko 02 1.52

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip