Články

Trondheim – Austria: Seveřané neklopýtnou
article image

24.8.2016

Ve Vídni byli lepším týmem, nemohli se však dlouho prosadit. Borci Trondheimu ale nakonec v nastaveném čase gólově udeřili a zmírnili porážku s Austrií na 1:2. Výhra s čistým štítem v domácí odvetě by je posunula do Evropské ligy...

Norský šampion usiloval o Ligu mistrů, v 3. předkole ale vypadl s kyperským Apoelem, když po vyhraném prvním klání (2:1) sice v odvetě v Nikósii držel devadesát minut postupovou remízu 0:0, v první minutě nastavení ale inkasoval rozhodující branku a poté, co otevřel obranu v honbě za vyrovnáním, ještě dvakrát lovil míč ze sítě (0:3). Zaplašit hořké zklamání zkusí postupem do Evropské ligy a ve Vídni nesehrál vůbec špatný duel, v ofenzívě byl aktivnější a nebezpečnější než Austria (13 střeleckých pokusů). Krátce po začátku druhého poločasu ale v rozmezí dvou minut jeho obrana dvakrát kapitulovala a vypadalo to na další defenzivní kolaps. Gól naděje přesto Trondheim díky gólu Reginiussena vstřelil a po prohře 1:2 tak má solidní šance na úspěch. Svěřenci kouče Ingebrigtsena doma tradičně válí, v norské lize tam dosud vyhráli všech 10 duelů při skóre 31:6 a v předkolech pohárů je tam letos také stoprocentní. Austria příliš nezáří v rakouské lize (bilance 3-0-2, skóre 10:10) a ani v pohárech zatím nepředvádí přesvědčivé výkony. Na severu Evropy neuspěje, postup vybojují domácí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas/počet gólů - Trondheim - Austria Vídeň 2,5 1/+2,5 1.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip